دروازه‌بان تیم فوتبال صبای قم گفت: با تراکتورسازی مذاکره داشته‌ام و به توافقات اولیه رسیده‌ام.

دروازه‌بان تیم فوتبال صبای قم گفت: با تراکتورسازی مذاکره داشته‌ام و به توافقات اولیه رسیده‌ام.

حامد لک در مورد توافقش با باشگاه تراکتورسازی گفت: نشستی با مسئولان این باشگاه داشتم و به توافقات اولیه و خوبی رسیدیم. هنوز قراردادی را امضا نکرده‌ام و همه چیز طی دو روز آینده مشخص خواهد شد.

به گزارش فارس ، وی در مورد اینکه گفته می‌شد پرسپولیس نیز با او مذاکره کرده است، اظهار داشت: صحبت‌هایی در زمان لیگ انجام شده بود اما در فصل نقل و انتقالات هیچ کسی با من تماس نگرفت. کار کردن با شخصیتی مثل علی دایی آرزوی هر بازیکنی است اما هر چه صبر کردم با من از سوی پرسپولیس تماسی گرفته نشد. هنوز قراردادم را رسمی نکرده‌ام. تا یکی ۲ روز آینده این موضوع یا نهایی می‌شود و یا اینکه اتفاق دیگری رقم می‌خورد.

وی تأکید کرد: با زینی زاده مذاکره کردم و تقریبا بیشتر راه را رفته‌ایم این دو روز هم صبر می‌کنم و اگر از سمت پرسپولیس پیشنهادی داده نشد به تراکتورسازی می‌پیوندم.

دروازه‌بان تیم فوتبال صبای قم در مورد کار کردن با مجید جلالی خاطر نشان کرد: پیش از این با جلالی کار نکرده‌ام اما همه می‌دانند او مربی با اخلاق و بزرگی است، اگر شرایط همکاری من با تراکتورسازی به وجود آید خوشحال می‌شوم با یک مربی با اخلاق دیگر نیز کار کنم.