وحید طالب لو دروازه بان سابق استقلال با چند پیشنهاد از تیم های لیگ برتر مواجه شده و قرار است تا یک هفته دیگر تیمش را انتخاب کند.

وحید طالب لو دروازه بان سابق استقلال با چند پیشنهاد از تیم های لیگ برتر مواجه شده و قرار است تا یک هفته دیگر تیمش را انتخاب کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ طالب لو ابتدا در مورد تمایل منصور ابراهیم زاده برای پیوستن او به باشگاه راه آهن به خبرآنلاین گفت: «من چند پیشنهاد دارم ولی بهتر است که اسمی از آنها نیاورم. البته حالا آقای ابراهیم زاده اشاره کرده که باشگاه راه آهن مرا می خواهد و باید این موضوع را تایید کنم. من حتی با مسوولان این باشگاه جلسه داشتم و صحبت های خوبی انجام شد ولی فعلا خبر خاصی نیست و باید چند روزی صحبت کنم تا وضعیتم برای فصل آینده مشخص شود.»

طالب لو در پاسخ به این سوال که آیا حضور در راه آهن اولویت اول توست،‌ گفت :«راستش را بخواهید برای خودم اولویت بندی انجام نداده ام و با چند تیم دیگر هم مذاکره کرده ام و تا یک هفته دیگر همه چیز مشخص خواهد شد. البته باید بگویم که در لیگ سال گذشته چند ماهی در کنار راه آهن تمرین کردم و آقای غلامپور هم مربی دروازه بان های این تیم بود که باید از او و همچنین آقای دایی تشکر کنم.»

او در قسمت دیگری از حرف هایش گفت: «باشگاه راه آهن نسبت به من لطف داشت و نسبت به این باشگاه احساس وظیفه می کنم. همین موضوع باعث شد تا خودم شخصا بعد از تماسی که با من گرفته شد با این باشگاه مذاکره کنم. از طرفی آقای ابراهیم زاده هم قبلا من به من لطف داشت و پیگیر وضعیتم بود که این برای من ارزش زیادی دارد. در ضمن عبدالله ویسی هم یکی از مربیانی است که باید بابت همین مسائل از او تشکر کنم.»

طالب لو در پایان در پاسخ به این سوال که آیا به حضور در استقلال فکر نمی کنی، گفت: «هر وقت باشگاه استقلال من نیاز داشته باشد با تمام وجود آماده کمک کردن هستم. اگر بخواهم احساسی حرف بزنم باید بگویم که این تیم را همیشه دوست داشته ام ولی منطق می گوید که به فکر استقلال نباشم. همه می دانند این تیم از لحاظ مالی چه شرایطی دارد. در ضمن بارها گفته ام که در گذشته خودم چه وضعیتی در استقلال داشتم. البته باید بگویم که برای فصل آینده مسائل مالی اولویت اول من نیست ولی هیچ کس از پول بدش نمی آید و مطمئنا بحث مالی می تواند در اولویت های بعدی من باشد.»