باشگاه راه‌آهن هافبک تیم فوتبال صبا را جذب کرد.

باشگاه راه‌آهن هافبک تیم فوتبال صبا را جذب کرد.


به گزارش سایت باشگاه راه‌آهن، رامین رضاییان مدافع و هافبک راست سابق تیم صبای قم با امضای قراردادی سه ساله به تیم راه‌آهن پیوست. رضاییان فصل گذشته در ۳۱ بازی لیگ برتر به میدان رفت و ۵ گل هم زد. قرارداد رضاییان با راه‌آهن سه ساله است و او از روز چهارشنبه هشتم خرداد در تمرینات تیم شرکت می‌کند.

علی غلام بعد از مذاکره و توافق با مدیران باشگاه، قراردادش را امضا کرد. علی غلام اواخر فصل قبل با بارگی رباط صلیبی مواجه شد و به احتمال زیاد تا اواخر شهریور نمی‌تواند در میادین ظاهر شود اما باشگاه راه‌آهن قرارداد این بازیکن را تمدید کرد.

مدیرعامل باشگاه بعد از امضای قرارداد اظهار امیدواری کرد علی غلام هر چه زودتر به میادین برگردد. علی غلام هم درباره تمدید قراردادش به سایت باشگاه گفت: باشگاه راه‌آهن با تمدید قرارداد من، یک کار اخلاقی انجام داد چون در حال حاضر مصدوم هستم و چند ماه نمی‌توانم بازی کنم. حالا انگیزه من برای آماده شدن بالا رفته و همه تلاشم را می‌کنم تا این محبت باشگاه را جبران کنم. من این لطف بزرگ باشگاه را هیچ وقت فراموش نمی‌کنم و امیدوارم بتوانم بعد از بازگشت به فوتبال، بازی‌های خوبی برای راه‌آهن بکنم و جواب اعتماد باشگاه و ابراهیم‌زاده را بدهم.