بعد ازانتخاب سرمربی جدید ملوان وبلاتکلیفی روزهای اخیر ملوان در خصوص جذب اسپانسرینگ،داودی فرماندار شهرستان انزلی وعضو هیئت مدیره ملوان در گفتگویی اختصاصی با ملوان کلاب نظرات خویش را درخصوص تحولات اخیر بیان کرد وگله مندیهای خود را نسبت به برخی تحرکات در شهر ابراز داشت.

بعد ازانتخاب سرمربی جدید ملوان وبلاتکلیفی روزهای اخیر ملوان در خصوص جذب اسپانسرینگ،داودی فرماندار شهرستان انزلی وعضو هیئت مدیره ملوان در گفتگویی اختصاصی با ملوان کلاب نظرات خویش را درخصوص تحولات اخیر بیان کرد وگله مندیهای خود را نسبت به برخی تحرکات در شهر ابراز داشت.

سعادتمند داوودی فرماندار انزلی در این گفتگو به پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” گفت : بعد ازاینکه آقای هدایتی اعلام کردند که تمایلی برای فعالیت در ورزش واداره تیم ملوان ندارند عده ای شروع کردند به این صحبت حالا که آقای هدایتی کنار رفته اند ،آقای درودگر هم باید بروند .همانطور که ایشان تیم را خریداری کرده اند تا وقتی که بصورت قانونی ۷۰ درصد سهام خود را واگذار نکرده اند مالک قانونی تیم محسوب میشوند حتی در جلسه ای هم که با ایشان داشتیم به وی اعلام کردیم تا وقتی که اسپانسری پیدا نشده و سهام انتقال پیدا نکرده ایشان همچنان مالک هستند . وی هم قبول کرده که با آغوش باز تیم را تحویل خریدار جدید بدهند و  ۲۵ درصد ازهزینه های سال بعدرا هم بدهند. ما که نمیتوانیم باشگاه را تعطیل کنیم .الان در شرایطی هستیم که تیم باید بسته شود و یار گیری کند و برای شروع فصل آماده شود.

 

وی ادامه داد : عده ای آمده اند و میگویند که چرا مربی غیر بومی برای این تیم انتخاب شده .آنها هنوز باورشان نشده که در حال حاضر مالکیت تیم به بخش خصوصی واگذار شده و در همه جای دنیا مالکان تیم در خصوص اداره آن تصمیم گیری میکنند . الان یک مربی خارجی برای تیم انتخاب شده و همه ما منتظر نسیم جدیدی در تیم هستیم.بگذارید کارش را انجام دهد.ما که نمیگوییم او بهترین مربی دنیاست.بلکه میگوییم سالهای سال شما درکنار تیم بودید وزحمت کشیدید برای مدتی هم بگذارید فرد جدید وارد مجموعه شده وشما هم با احترام در اطراف تیم باشید و مثل یک دلسوز به تیم کمک کنید . با جو درست کردن و شانتاژ و حاشیه سازی مشکلات تیم حل نمیشود! مگر همین آقایان خودشان سالها روی نیمکت نبوده اند ؟ در قانونی هم ننوشته که مربی تیم حتماً باید بومی باشد. مگر قرار است در کتاب رکوردهای گینس ثبت گردد؟ اگر واقعاً دلسوزید اجازه دهید این تغییرات با آرامش کامل انجام گیرد.فعلا که نه قول آسیایی است ونه قهرمانی . بگذاریم تیم با جوانگرایی و ورود دانش جدید مربیگری ، دوره ای متفاوت را تجربه کند. ما هم هرجا که احساس کردیم به تیم ضربه وارد میشود وارد عمل میشویم و جلویش را میگیریم، اما این نوع برخورد برخی دوستان جالب نیست. بنده و نماینده شهر که نمیتوانیم دست روی دست بگذاریم تا تیم تعطیل شود. الان هیات مدیره و مدیرعامل کارهای باشگاه را انجام میدهند تا به مشکل برنخوریم. حالا اگر بقول آقایان،مدیرعامل تیم آقای درود گر هم بروند ما هم کار را بگذاریم زمین چه کسی میخواهد تیم را تا شروع مسابقات آماده کند؟

 

داوودی در پایان اضافه کرد : ما به آقای درودگر هم گفته ایم که فعلا که خریدار جدیدی نیست،باید کلیه هزینه های امسال بزرگسالان و تیم های پایه را تامین کنند ، و هروقت اسپانسری پیدا شد، خریدار جدید تصمیم میگیردکه ایشان مدیرعامل باشند یا خیر و ایشان هم قبول کردند. عده ای از پیشکسوتان به اوضاع معترض هستند ما هم به آنها گفته ایم یا یک سرمایه گذار خوب پیدا کنید ما هم ۷۰درصد را به وی واگذار میکنیم یا اگر نمیتوانید خودتان جمع شوید و انجمن یا سندیکایی را تشکیل دهید و اداره تیم را با مسئولیت خودتان بعهده بگیرید.وقتی نمیتواننند چنین کاری انجام دهند ،اجازه بدهند سیستم قبلی به کارش ادامه دهد. د روزهای اخیر ۳ گروه اعلام آمادگی کردند که قرار بود در هفته جاری جلو بیایند،اما فعلا خبری از آنها نیست.پس برای اینکه کارها روی زمین نماند باید به کار ادامه داد.تا انشاء الله به حول و قوه الهی بتوانیم با همدلی واتحاد روزهای خوب ملوان راببینیم.

 

شهرام شاهین

 

منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)

 

پ.ن : “ملوان کلاب” آمادگی این را دارد که به پیشکسوتان باشگاه ملوان که مستقیم یا غیر مستقیم راجع به آنها صحبتی مطرح شده ، فرصت را در اختیار آنها قرار دهد تا صحبت هایشان را در خصوص مسائل به وجود آمده بیان کنند .