مدیرعامل باشگاه ملوان گفت: مربی کروات ملوان را با بیش از دو برابر دستمزد ما، به پرسپولیس پیشنهاد کرده بودند.

 

مدیرعامل باشگاه ملوان گفت: مربی کروات ملوان را با بیش از دو برابر دستمزد ما، به پرسپولیس پیشنهاد کرده بودند.

 

صادق درودگر در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد وضعیت بازیکنان فصل آینده این باشگاه، گفت: مازیار زارع، مهرداد اولادی و پویا نزهتی جدایی‌شان از ملوان قطعی است. همچنین برخی از بازیکنان پا به سن گذاشته ملوان را با نظر سرمربی جدید ملوان کنار می‌گذاریم البته از این بازیکنان در مراسم ویژه‌ای تقدیر به عمل می‌آوریم و با خوبی و خوشی از آنها جدا خواهیم شد.

 

وی ادامه داد: ملوان تیمی نیست که پول داشته باشد و پول فراوان به بازیکنان بدهد. ملوان سکوی پرتاب و جایگاه رشد و پیشرفت بازیکنان مستعد فوتبال است. مهرداد اولادی وقتی به ملوان بازگشت در شرایط مناسبی نبود اما از ملوان دوباره به تیم ملی رسید.

 

درودگر تصریح کرد: بازیکنانی که می‌خواهند در فوتبال فقط دنبال پول باشند و می‌خواهند پولدار شوند باید یا به بانک مرکزی و بازار بروند یا به تیم‌های بزرگ! در ملوان پول زیادی به بازیکنان پرداخت نمی‌شود اما آنها می‌توانند رشد و پیشرفت کنند. خیلی از بازیکنان به پرسپولیس و استقلال می‌روند اما بعد از مدت کمی از این دو باشگاه جدا می‌شوند زیرا شرایط رشد و پیشرفت برای‌شان مهیا نیست. بازیکن با پول گرفتن و نیمکت نشینی پیشرفت نمی‌کند.

 

مدیرعامل باشگاه ملوان در مورد رقم کم قرارداد زارگان اسکوکیچ سرمربی کروات این باشگاه، گفت: من این مسایل را به اسکوکیچ هم توضیح دادم و گفتم که ملوان تیمی است که بازیکنان جوان زیادی در آن رشد کرده‌اند و سکوی پرواز برای خیلی از بازیکنان بوده است. البته جالب است بدانید فصل گذشته همین سرمربی را به با دستمزدی بیش از دو برابر آنچه که ما با او قرارداد بسته‌ایم به باشگاه پرسپولیس پیشنهاد کرده بودند.

 

وی ادامه داد: دستمزد این مربی در ملوان ۱۲۰ هزار دلار است اما فصل گذشته به پرسپولیس این مربی را با دستمزد ۲۵۰ هزار یورویی پیشنهاد داده بودند.