حسن اشجاری مدافع استقلال که سابقه حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا همراه با ذوب آهن را دارد، معتقد است بازی با تیم‌های شرقی برای استقلال بهتر است.

 

حسن اشجاری مدافع استقلال که سابقه حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا همراه با ذوب آهن را دارد، معتقد است بازی با تیم‌های شرقی برای استقلال بهتر است.

 

 

او در گفت و گو با خبرگزاری خبرآنلاین در پاسخ به این سوال که آیا بهتر است استقلال با تیم های شرق آسیا روبرو شود یا غرب می گوید:«به نظر من بهتر است که با تیم های غربی بازی کنیم چون تیم های شرقی خطرناک تر و قوی تر هستند.به عنوان مثال تیم های لخویا و الاهلی واقعا تیم های خوبی هستند که می توانند دردسرساز شوند ولی اگر با تیم های شرقی بازی کنیم،کارمان راحت تر است.»

از اشجاری می پرسیم که آیا استقلال می تواند قهرمان آسیا شود که او می‌گوید: «استقلال قطعا پتانسیل قهرمانی در آسیا را دارد،البته به شرطی که اسکلت تیم فصل گذشته حفظ شود و نیروهای جدید هم بر اساس نیاز کادر فنی به این تیم اضافه شوند.استقلال اگر از مرحله یک چهارم نهایی صعود کند شانس زیادی برای رفتن به فینال لیگ قهرمانان خواهد داشت.»

او در مورد مشکلات مالی استقلال تاکید می کند:«مسئله این است که کسی جوابگو نیست. اکثر بازیکنان به خاطر هواداران و امیر قلعه نویی رفاقتی کار کردند. شاید اشتباه از طرف ما بوده است. اگر جور دیگری برخورد می کردیم اکنون این وضعمان نبود. صحبت من فقط به باشگاه نیست. آنها اگر پول داشتند به ما می دادند. از سوی مسئولان دیگر هیچ حمایتی نشدیم.»

اشجاری در مورد اینکه می گویند سال بعد در فهرست مازاد استقلال قرار دارد می گوید: «این حرف کاملا بی معنی است چون من قراردادی ندارم و بازیکن آزاد هستم. با توجه به این شرایط، فقط خودم می توانم در مورد خودم تصمیم بگیرم چون بازیکن آزاد هستم و بحث لیست مازاد برای بازیکنانی است که با یک باشگاه قرارداد دارند.»

او در خصوص شایعه حضور در کمیته انضباطی استقلال به خاطر مصاحبه در مورد مشکلات مالی تاکید می کند:«من حرف بدی نزدم و هیچ وقت به مسئولان استقلال بی احترامی نکردم. من فقط گفتم که حقم را می خواهم و چیز بیشتری نمی خواهم، حالا هم نمی دانم این خبر از کجا آمده است. من راه درآمدی غیر از فوتبال ندارم و دنبال گرفتن حقم هستم.»