گفته می شود سومین خرید دایی از راه آهن کسی نیست جز ابراهیم کریمی

گفته می شود سومین خرید دایی از راه آهن کسی نیست جز ابراهیم کریمی

علی دایی روزهای خوبی را در راه آهن سپری کرد و ۲ فصل روی نیمکت این تیم نشست. او در این ۲ فصل رابطه بسیار خوبی با بازیکنان راه اهن برقرار کرد و به همین خاطر حالا که او به پرسپولیس رفته اولویت را بر این قرار داده دتا شاگردان سابق خود را جذب کند.

بعد از مهرداد کفشگری که به عنوان هافبک میانی با پرسپولیس قرارداد بست و البته حمید علی عسگری که با پایان قرارداد قرضی اش در راه اهن به پرسپولیس برگشته گفته می شود سومین خرید دایی از راه آهن کسی نیست جز ابراهیم کریمی. مدافع میانی راه آهن که در ۲ فصل حضور دایی در این تیم بیشترین دقایق بازی را به خود اختصاص داد و حتی توسط کی روش به تیم ملی هم دعوت شد. گفته می شود جدایی یکی از بین محسن بنگر و رضا نورمحمدی قطعی شده و به احتمال فراوان سیدجلال حسینی هم به لیگ قطر می رود تا فوتبالش را در این کشور ادامه دهد.

با این حساب شنیده می شود علی دایی به دنبال جذب ابراهیم کریمی است تا او همراه با شجاع خلیل زاده که مورد تایید علی دایی است قلب خط دفاعی پرسپولیس را تشکیل دهند. باید منتظر ماند و دید کریمی۲۷ ساله که ۱۰ سال است در راه آهن حضور دارد و قدیمی ترین بازیکن این تیم هم هست پرسپولیسی می شود یا همچنان در راه آهن می ماند؟البته که تراکتورسازی و نفت تهران هم برای جذب کریمی ابراز علاقه کرده اند.