ما علی کریمی را بی اندازه دوست داریم و آرزو می کنیم که او برای ما بازی کند اما به طور حتم مسایل مالی ما این اجازه را به ما نخواهد داد .

ما علی کریمی را بی اندازه دوست داریم و آرزو می کنیم که او برای ما بازی کند اما به طور حتم مسایل مالی ما این اجازه را به ما نخواهد داد .

سایت گل – برخلاف اخبار منتشر شده میشائیل هنکه مربی اسبق استقلال به عنوان سرمربی جدید ملوان انتخاب نشده است.این جمله صادق درودگر مدیر ملوان است که امسال تیم را از چنبره مربیان بومی بیرون می آورد .
به گزارش گل ، صادق درودگر  در گفت و گو با ایرنا، گفت: با هنکه به توافق نرسیده ایم و قرار نیست او فصل آینده سرمربی ملوان باشد. ولی  مذاکرات خود را با دو گزینه خوب خارجی دیگر ادامه خواهیم داد و فکر می کنم تا روز دوشنبه تکلیف سرمربی جدید تیم مشخص شود.
گفته می شود اولین مربی خارجی تاریخ ملوان اهل کرواسی خواهد بود.
مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی در پاسخ به این سئوال که استفاده از مربی خارجی در این باشگاه تا کنون مرسوم نبوده است، گفت: شاید این مساله تا کنون در باشگاه ملوان رخ نداده باشد اما چه ایرادی دارد که کار درست انجام شود.  به طور حتم در کنار سرمربی خارجی خود از نفرات بومی سود خواهیم برد و قرار نیست به طور کامل از کادرفنی خارجی استفاده شود.
وی در رابطه با وضعیت بازیکنان این تیم برای فصل آینده، اظهار داشت: با بازیکنان نیز مذاکرات خوبی انجام شده اما فعلا نمی خواهیم هیچ چیزی را اعلام کنیم. درودگر در خصوص اینکه آیا با علی کریمی نیز مذاکره کرده است، گفت: ما علی کریمی را بی اندازه دوست داریم و آرزو می کنیم که او برای ما بازی کند اما به طور حتم مسایل مالی ما این اجازه را به ما نخواهد داد زیرا او پیشنهادات بسیار بهتر دارد.اگر کریمی دوست داشته باشد فصل آینده در ملوان بازی کند به طور حتم ما از این مساله استقبال خواهیم کرد.