مدیرعامل باشگاه ملوان از امضای پیش قرارداد این باشگاه با یک سرمربی مطرح کروات و حضور وی طی دو یا […]

مدیرعامل باشگاه ملوان از امضای پیش قرارداد این باشگاه با یک سرمربی مطرح کروات و حضور وی طی دو یا سه روز آینده در ایران خبر داد.

 

 

صادق درودگر در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص آخرین وضعیت سرمربی فصل آینده تیم فوتبال ملوان ضمن بیان مطلب فوق گفت: مذاکره ما با یک سرمربی مطرح کروات به نتیجه رسیده و وی پیش قرارداد خود با باشگاه ملوان را امضا کرده و برای ما فرستاده است. در حال حاضر ما در حال تهیه بلیط و مقدمات سفر این مربی به ایران هستیم و وی طی دو یا سه روز آینده به ایران خواهد آمد.

 

وی در پاسخ به این پرسش که چرا نام این مربی کروات را اعلام نمی کنید، اظهار داشت: تا زمانی که قرارداد اصلی به امضای طرفین نرسد قصد نداریم نام این مربی کروات را مطرح کنیم اما من به شما قول می دهم وی رزومه کاری قوی دارد و مبلغ قرار داد وی از مربیان داخلی نیز کمتر است.

مدیرعامل باشگاه ملوان در خصوص دستیاران این مربی کروات تاکید کرد: طی توافقاتی که با این مربی کروات داشتیم قرار است دستیاران وی مربیان بومی باشند تا از دانش و تجربه وی استفاده کنند، البته دستیاران وی را کمیته فنی باشگاه مشخص خواهند کرد.

 

مدیرعامل باشگاه ملوان از درخواست رسمی مهاجم این تیم برای جدایی خبر داد و در خصوص پیوستن سید جلال حسینی به این تیم گفت: ما به اتفاق یکی از مسئولان انزلی برای پیوستن حسینی به ملوان مذاکره کرده ایم اما با بودجه ای که داریم بعید می دانم وی به ملوان بپیوندد.

صادق درودگر در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص احتمال حضور سید جلال حسینی در تیم ملوان و بازیکنانی که خواستار جدایی از این تیم شده اند، ضمن بیان مطلب فوق گفت: مهرداد اولادی یک فصل دیگر با باشگاه ملوان قرارداد دارد اما خواستار جدایی از ما شده است. وی باید باشگاه فصل آینده خود را معرفی کند تا با مسئولان آن باشگاه مذاکره کنیم. ما با جدایی این بازیکن مخالفتی نداریم اما باید منافع باشگاه را نیز در نظر بگیریم.


وی در همین خصوص افزود: به غیر از این بازیکن، سایر بازیکنان هنوز تقاضای جدایی نداده اند، ضمن اینکه مسئولان شهر انزلی قول مساعدت داده اند تا با توجه به اینکه قرارداد بازیکنانی همچون مازیار زارع، پژمان نوری و سید جلال رافخایی به پایان رسیده از هیچگونه تلاشی برای حفظ این بازیکنان دریغ نکنند چون آنها قایقران‌های زنده شهر انزلی هستند.


مدیرعامل باشگاه ملوان در خصوص صحبت هایی که در مورد پیوستن سید جلال حسینی به تیم ملوان مطرح شده، اظهار داشت: ما در یکی از سفرهای خود به تهران، به اتفاق یکی از مسئولان شهر انزلی که از احترام بسیار زیادی در این شهر برخوردار است، برای دیدن یک بازی تیم ملی به ورزشگاه آزادی رفتیم و در حاشیه آن با سید جلال حسینی برای پیوستن به تیم ملوان در لیگ سیزدهم صحبت هایی انجام دادیم.


وی در همین خصوص تاکید کرد: بعید می دانم با بودجه ای که باشگاه ملوان می تواند برای جذب وی هزینه کند، این بازیکن حاضر شود فصل آینده به ملوان بپیوندد هرچند که مسئولان شهر انزلی قول هرگونه مساعدتی را برای جذب این مدافع ملی پوش داده اند.

منبع: خبرگزاری مهر