مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: از هواداران ملوان می‌خواهم من را حلال کنند چون مجبورم از این تیم جدا شوم.

 

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: از هواداران ملوان می‌خواهم من را حلال کنند چون مجبورم از این تیم جدا شوم.

 

 

مهرداد اولادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص آخرین وضعیتش با ملوان اظهار داشت: طبق قراردادی که در ابتدای در فصل با این تیم بستم یک سال دیگر از قراردادم با ملوان مانده است اما می‌خواهم از این تیم جدا شوم.

 

وی افزود: تنها دغدغه‌ام هواداران خونگرم ملوان هستند آنها در روزهای بد و خوب من را حمایت کرده‌اند و اولین بار بود که در فوتبال این حمایت‌ها را می‌دیدم.

 

اولادی ادامه داد: سال سختی را پشت سرگذاشتیم و از هواداران ملوان می‌خواهم من را حلال کنند چون می‌خواهم از این تیم جدا شوم اما آنها بدانند هیچ وقت حمایتشان در بدترین شرایط را در عمر فوتبالیم فراموش نمی‌کنم.

 

وی در پاسخ به این سؤال که چرا می‌خواهی از ملوان جدا شوی گفت: نمی‌خواهم زیاد همه چیز را بشکافم اما یک سری مسائل مالی و شخصی است که اجازه ماندن من در ملوان را نمی‌دهد. من فصل گذشته و امسال در پرسپولیس هیچ پولی نگرفتم و اگر این طور پیش بروم دچار مشکلاتی خواهم شد از طرفی دیگر به دلیل جراحی مادرم دیگر نمی‌توانم از خانواده‌ام دور باشم و به همین دلیل ضمن آرزوی موفقیت برای ملوان جدایی خودم را از این تیم اعلام می‌کنم.

 

وی افزود: مشخص نیست مقصد بعدی من کجا باشد اما جا دارد همین جا از زحمات درودگر و هدایتی به عنوان یک تیم خصوصی تقدیر کنم. آنها زحمت زیادی کشیدند اما این را بدانید که ۷۰ درصد از قراردادم را در این یک سال نگرفتم و امیدوارم با جدایی من راحت موافقت شود.

 

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان در پایان در خصوص شرایطش در تیم ملی نیز گفت: ما روزهای بسیار سختی را در پیش داریم اما همه یک دل هستیم تا با پیروزی خوب مقابل عمان به دیدار قطر برویم. می خواهیم با تلاش همگانی و کمک مردم راهی جام‌جهانی شویم امیدوارم مثل همیشه از تیم ملی حمایت شود و مردم ما را از دعای خیرشان بی‌نصیب نگذارند. من هم سعی می‌کنم بهترین عملکردم را برای تیم ملی داشته باشم.