حمید رضا غفاری طی بیانیه ای از حسین هدایتی در خواست نمود تا به فعالیت خود در باشگاه ملوان ادامه دهد .

حمید رضا غفاری طی بیانیه ای از حسین هدایتی در خواست نمود تا به فعالیت خود در باشگاه ملوان ادامه دهد .بر پایه این گزارش ، متن این بیانیه به شرح زیر است :

مردم شریف بندرانزلی و جناب آقای هدایتی ، بندر انزلی با بیش از ۱۴۰۰۰ ورزشکار سازمان یافته به نسبت جمعیت شهری مقام اول کشور را از لحاظ تعداد ورزشکار به خود اختصاص داده‌ است و بیش از ۲۰۰ ورزشکار فقط در باشگاه ملوان در رده های مختلف مشغول به کار می باشند .

سال جاری فوتبالی با فراز و نشیب ها ، خوشحالی ها و کم و کاستی های فراوانی همراه بود که به لطف خدا و یاری شخص شما لیگ دوازدهم را سپری کردیم ولی نتوانستیم در رده فوتبال بزرگسالان رضایت شخص شما را جلب نماییم اما در باقی رده ها ، هم بانوان و هم رده های پایه فراتر از سال های قبل ظاهر شدیم .


یقینا توسعه و پیشرفت فوتبال شهر بندرانزلی ، مرهون تلاش بی دریغ مسوولین خدوم و دلسوزی می باشد که همواره جهت تعالی و ارتقای این شهر قدم برداشته و خدمتگذاری را افتخاری بزرگ و پاسخگویی را وظیفه ای مهم برای خویشتن می دانند. لذا بر خود وظیفه می دانیم به مصداق حدیث شریفه «من لم یشکر المخلوق لم یشکرالخالق» ، از عنایات و توجه جنابعالی به امر توسعه فوتبال و اجرای کمک های مادی و معنوی ورزشی جهت فراهم نمودن زمینه توسعه و رشد ورزش و فوتبال درشهر بندرانزلی، قدردانی نماییم . سلامتی و موفقیت روز افزونتان را ازدرگاه خداوند متعال مسالت می نماییم و امیدواریم به مانند لیگ دوازدهم سایه حمایت های شما روی سر ملوان باشد و به امید ایزد منان در سال فوتبالی ۱۳۹۲-۱۳۹۳ سهمیه آسیایی را به دست آوریم .

از شما عاجزانه خواهش داریم که دست از حمایت تیم پر افتخار ملوان بندرانزلی بر ندارید و با کمک آقای صادق درودگر ملوانی نو برای آینده بسازید .

با تشکر – حمید رضا غفاری

 

منبع : سایت رسمی باشگاه ملوان