مدیرعامل باشگاه ملوان بندر انزلی گفت: چیزی از حرف‌های احمدزاده متوجه نشدم که بخواهم به وی جواب دهم، انتظار داشتم او در مورد ناکامی‌های تیم صحبت کند.

 

مدیرعامل باشگاه ملوان بندر انزلی گفت: چیزی از حرف‌های احمدزاده متوجه نشدم که بخواهم به وی جواب دهم، انتظار داشتم او در مورد ناکامی‌های تیم صحبت کند.

صادق‌ درودگر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در واکنش به صحبت‌های اخیر احمدزاده در مورد مسائل مدیریتی باشگاه اظهار داشت: چیز زیادی از صحبت‌های او متوجه نشدم که بخواهم جوابش را بدهم. من فقط به آینده فکر می‌کنم و منتظر بودم که احمدزاده در مورد ناکامی‌ تیم در لیگ صحبت کند اما حتی یک کلمه هم راجع به مسائل فنی صحبت نکرد.

 

وی ادامه داد: دلم می‌خواست برای شاد کردن دل مردم انزلی، اکنون وضعیت بهتری در لیگ داشتیم. مردم انزلی سهم‌شان بالاتر از جایگاه فعلی است. ما باید در این زمینه پاسخگو باشیم و توضیح فنی بدهیم. داماش با ۲۵ درصد دریافتی بالاتر از ما قرار گرفت، استقلال با ۴۵ درصد دریافتی قهرمان لیگ برتر شد. خوب بود در این شرایط احمدزاده هم توضیح فنی می‌داد اما او همه چیز را به مسئولان و امور مالی و مدیریتی ربط داد.

 

درودگر تصریح کرد: او یک بار هم حاضر به عذرخواهی نشد اما من به سهم خودم تقصیرات را به گردن می‌گیرم و از مردم عذرخواهی می‌کنم. امروز (شنبه) نیز جلسه‌ای با کمیته فنی داشتیم که پیشکسوتان نیز در آن حضور داشتند. از بزرگ‌تر‌های تیم در گذشته نیز دعوت شده بود. آنها از هدایتی به جهت سرمایه‌گذاری در تیم تشکر کردند. مضمون جلسه این بود که این‌طور حمله کردن به سرمایه‌گذاران اصلا خوب نیست و باید کسی که در فوتبال انزلی پول خرج می‌کند را ارج نهاد.

 

مدیرعامل باشگاه ملوان بندر انزلی که تیمش در لیگ برتر در جایگاه سیزدهم قرار گرفت، خاطرنشان کرد: در این جلسه به کمیته فنی ماموریت دادم که شرایط بازیکنان این فصل را بررسی کنند، ببینند برای فصل آینده به چه بازیکنانی احتیاج داریم و در چه پست‌هایی کمبود وجود دارد. این‌بار تیم را طوری خواهیم بست که سرمربی به کمیته فنی و مدیریت باشگاه پاسخگو باشد چون سرمربی جدا از باشگاه نیست.