مدیرعامل باشگاه ملوان گفت: اگر حسین هدایتی این مرتبه به وعده‌اش برای پرداخت مطالبات بازیکنان عمل نکند من قبل […]

 

مدیرعامل باشگاه ملوان گفت: اگر حسین هدایتی این مرتبه به وعده‌اش برای پرداخت مطالبات بازیکنان عمل نکند من قبل از بازی با ذوب آهن از مدیریت ملوان کنار می‌روم.

 

صادق درودگر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد اینکه در تهران است یا انزلی، گفت: من در تهرانم، منتظرم تا پولی را که هدایتی به من قول داده‌ تا واریز شود و بین بازیکنان و کادر فنی تقسیم شود به من پرداخت شود و من آن را به بازیکنان ملوان بدهم. مقرر بود این پول امروز پرداخت شود که به دلیل مشکلاتی این اتفاق نیفتاد و آقای هدایتی اعلام کرد روز شنبه پول را می‌دهند  این در حالی است که روز شنبه ۴ تیم برتر نونهالان کشور در انزلی بازی دارند و من آن روز به انزلی می‌روم تا در کنار نونهالان باشم، اما اگر آقای هدایتی به قولی که داده عمل نکند، من هم قبل از بازی با ذوب آهن با باشگاه ملوان قطع همکاری می‌کنم تا خدای نکرده اینگونه تصور نشود که من در این مورد به حقوق بازیکنان و کادر فنی کلیه تیم‌ها بی‌اعتناء بوده‌ام. خوشبختانه ما کلیه بدهی به تیم بانوان را داده‌ایم و به مربیان تیم‌های پایه نیز تا کنون حدود سی و پنج درصد پرداخت شده است. اگر هدایتی این مرتبه به وعده‌اش عمل نکند من قبل از بازی با ذوب آهن که آخرین بازی ملوان در لیگ برتر است از مدیرعاملی باشگاه ملوان کنار می‌کشم.

 

وی ادامه داد: نمی‌خواهم من بدقول شناخته شوم اگر چه من تا کنون به عنوان مدیر هفتاد برابر فصل گذشته درآمد زایی کرده‌ام و این در تاریخ ملوان بی‌نظیر است ولی با این حال باید برای حل مشکل باشگاه امکانات و پول در اختیار داشته باشم. البته باید بگویم حتی اگر یک نفریکصد هزار تومان به باشگاه ملوان کمک کند باید از او تشکر کرد و آقای هدایتی تا کنون یک میلیارد و ششصد میلیون برای بدهی فصل قبل و چهار میلیارد و دویست میلیون تومان برای فصل جاری به ما پول داده است و از این بابت باید از ایشان سپاسگزار بود ولی باید بگویم ما یا نباید به بازیکن و مربی متعهد می‌شدیم یا باید تعهدمان را انجام دهیم البته آقای هدایتی از بی‌مهری‌ها و کم لطفی‌ها بسیار دل آزرده است و قصد کناره گیری همیشگی از فوتبال را دارد ولی باید با اجرای کامل تمامی تعهدات نام نیک خود را در ورزش مستدام کند.

 

 

درودگر ادامه داد: واقعیت این است که خیلی دوران بدی است که یک آدم هم باید پول بدهد و هم بدنام شود و اگر برای شکایت هم به دادسرا برود باید برخی رسانه‌ها او را متهم کنند و در برنامه تلویزیونی ۹۰ پنج دقیقه پشت خط نگاه دارد و بعد در یک برنامه سه ساعته، سه دقیقه هم به وی وقت پاسخگویی ندهند، افرادی هم از سرمایه گذاران در عرصه ورزش به من مراجعه کرده‌اند که علاقمندند مالکیت ملوان را در فصل آتی اختیار بگیرند که پس از مذاکره با آقای هدایتی پاسخ‌ها را خواهم داد.

 

درودگر در مورد اظهارات احمدزاده علیه خودش و اینکه می‌خواهد از طریق ملوان در فدراسیون پست بگیرد، اظهار داشت: من در فدراسیون فوتبال معاونت دبیر کلی، سرپرستی تیم ملی پر افتخار فوتسال و ریاست کمیته‌های امور استان‌ها و فوتسال را داشته‌ام و حتی تا نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا هم رسیده‌ام در فدراسیون بعدی هم از من دعوت به همکاری شد اما به خاطر دلایلی که داشتم با آنها همکاری نکردم، می‌توانستم با همین فدراسیون هم کار کنم و حتی پیشنهاد ریاست یکی از کمیته‌ها را داشتم ؛ دلیلی هم ندارد که به حرف‌های احمدزاده جواب بدهم زیرا همانطور که خودش گفته سوابق من و او روشن است.

 

مدیرعامل ملوان خاظر نشان کرد: حضرت علی(ع) می‌فرماید، از گزند کسی بترس که به او نیکویی کردی در ایران هیچ باشگاهی سرمربی‌گری را به احمدزاده نمی‌داد اما افتخار می‌کنم که به خاطر مسائل انسانی او را به عنوان مدیر فنی باشگاه آوردم مسائلی که قابل بازگو کردن نیست و بنا به درخواست انسانی برخی بزرگان و بازیکنان باشگاه بود و قرار بود فقط مدیر فنی شود ولی فرهاد پورغلامی که می‌دانست چه اتفاقاتی قرار است بیفتد همکاری با او را قبول نکرد. من به احترام بزرگان ملوان و اینکه احمدزاده خودش هم پیراهن این تیم را چهار سالی پوشیده بوده پاسخی به او نمی‌دهم اما بهتر است هر‌کس به درون خود رجوع کند. اگر فردی با مربی، بازیکن، خانواده، همشهری و دوستانش ، مدیران مختلف و برخی رسانه‌ها درگیر است، همه نمی‌توانند مشکل داشته باشند شاید خود آن فرد مشکل دارد.

 

درودگر با اشاره به سوابق درگیری احمدزاده با مدیران باشگاه‌های دیگر گفت: او با مدیران باشگاه ملوان مثل سازمند، پورنعمت، پورطهماسب، بهمنی ، فیروز آبادی ، امین افقی  و… درگیری  داشت. همچنین با مدیران باشگاه‌های برق شیراز و پیکان هم اختلاف نظر پیدا کرد. ضرب‌المثلی داریم که می‌گوید نیش عقرب نه از ره کین است اقتضاء طبیعتش است. امیدوارم باشگاهی به وجود بیاید که بتواند از وجود محمد احمدزاده استفاده کند اما اگر من در باشگاه ملوان بمانم یک ثانیه هم دیگر با او کار نمی‌کنم زیرا او باشگاه ، بازیکنان و همه انسان‌ها را فقط برای خود خواهی خودش خراب می‌کند.

 

وی افزود: به احترام مردم انزلی هواداران و پیشکسوتان ملوان خیلی از مسائلی که می‌دانم نمی‌گویم فقط همین یک نکته را بازگو می‌کنم. اینکه  هدایتی که اینگونه شما در موردش بد صحبت می‌کنی اگر تمام بازیکنان تیم ملوان بین ۳۳ تا ۳۰ درصد از قراردادشان را گرفته‌اند به شما محمداحمدزاده که از هفته یازدهم به تیم ملحق شدید ، نزدیک به  ۶۰ درصد مبلغ قراردادتان را داده  است.