حسین هدایتی، سرمربی ملوان را به “بی‌انصافی” متهم کرد.

حسین هدایتی، سرمربی ملوان را به “بی‌انصافی” متهم کرد.

 

به گزارش ایسنا،‌ مالک باشگاه ملوان درباره مصاحبه اخیر احمد زاده با برنامه نود و برخی سایتها گفت: با تمام احترامی که برای آقای احمد زاده قائلم باید بگویم تمام حرفهای ایشان بنا به مستنداتی که در ادامه به آن اشاره خواهم کرد، کذب است.

 

 

هدایتی افزود: ما برای خرید ۷۰% ملوان ۲ میلیارد تومان پرداخت کرده‌ایم که ۴۰% بدهی مانده بازیکنان از فصل قبل نیز طبق توافق نامه با نیروی محترم دریایی بدین ترتیب از همان محل پرداخت شده است. در این خصوص حتی بعضی بازیکنان بابت این ۴۰% راضی نبودند که این عده به کمیته انضباطی فدراسیون مراجعه و شکایت کردند و کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال هم پس از بررسی موضوع باشگاه را بر اساس احکام صادره ملزم به پرداخت ۴۰۰ میلیون کرد که آن را هم باشگاه در اولین فرصت پرداخت خواهد کرد.

 

هدایتی ادامه داد: اینکه آقای احمدزاده گفته اند آقای هدایتی به هیچ یک از وعده هایشان عمل نکردند، جای تعجب بسیار دارد که امیدوارم از روی بی اطلاعی ایشان باشد نه سوء نیت. ایشان بهتر بود از کلمه ” بخشی از تعهدات ” استفاده می‌کرد تا نیت و درستی ادعایشان باور پذیرتر باشد.

 

هدایتی افزود: اینجانب جدا از ۲ میلیارد تومانی که در بالا به آن اشاره شد تا این لحظه ۴.۵ میلیارد تومان دیگر نیز پرداختی داشته‌ام که در مجموع ۶.۵ میلیارد تومان خواهد شد. مردم عزیز انزلی بهتر است بدانند، در فصل گذشته لیگ برتر، بودجه کل ملوان ۵ میلیارد تومان بود و تا پایان فصل آقایان فقط ۵% درصد آن را دریافت کرده بودند که همه بازیکنان و کادر فنی فصل گذشته ملوان به این موضوع اعتراف دارند. در حالی که ما امسال بودجه ۸ میلیاردی برای ملوان در نظر گرفته و مجوز داده بودیم و تا این لحظه ۴.۵ میلیارد این بودجه یعنی چیزی حدود ۶۰% توسط اینجانب تامین شده است.

 

وی گفت: برای تامین مابقی مبلغ بودجه قرار بود مبلغ ۳ میلیارد تومان توسط مدیریت باشگاه از محل پرداخت‌های فدراسیون فوتبال، اسپانسر و درآمدزایی‌های دیگر تامین شود و بنابراین نتیجه می‌گیریم از مبلغ تعهد من فقط ۵۰۰ میلیون باقی مانده است.

 

ایشان گفت: به بازیکنان و کادر فنی عزیزمان عرض می‌کنم نگران نباشید حتی اگر درآمدهای مربوط به فدراسیون ، اسپانسر و غیره تحقق پیدا نکرد، اینجانب متعهد و ملزم به تسویه حساب هستم که هفته آینده تلاش خواهم کرد در انزلی حضور یابم و از نزدیک به موضوعات رسیدگی کنم. امیدوارم ملوان با تاریخ ۴۴ ساله خود همچنان بیش از پیش بدنبال موفقیت و سر بلندی باشد. انشاء الله فصل آینده فصلی پر قدرت برای شما باشد. حرفهای زیادی دارم که بزودی باشما در میان خواهم گذاشت.

 

هدایتی گفت : آقای احمد زاده شما علاوه بر بی انصافی در حق من و باشگاه ملوان در حق مدیرعامل و حتی بیشتر از آن در حق پیشکسوت ارزشمند شهرخود نیز بی انصافی می‌کنید. همه افرادی که از نزدیک شاهد تلاش دلسوزانه مدیر عامل محترم باشگاه بوده اند به تلاش صادقانه ایشان اعتراف دارند که شما ظاهرا نیت دارید آن را بشکل دیگری جلوه دهید. شما در مصاحبه با برنامه نود فرمودید ۳۰ % از قراردادتان را گرفته اید حال اینکه شما از کل مبلغ ۲۴۰ میلیون تومان قراردادی که از بازی یازدهم این فصل با باشگاه منعقد کرده‌اید ۶۰% درصد آنرا دریافت کرده‌اید. من تصور می کنم شما در چنان شرایط سختی از نتایج عملکرد خود گرفتار آمده اید که حتی به یکی از عزیزان و افتخارات کشورمان و انزلی حمله کرده و اتهاماتی به ایشان می زنید که قضاوت آنرا به مردم انزلی واگذار می‌کنم. من با شما چندین بار ملاقات داشته ام ولی با آقای ایراندوست صرفا یکبار تلفنی و پنج دقیقه صحبت کرده ام و صحبت های شما در خصوص ایشان نه در قاموس مردانگی است و نه حقیقت دارد. من یک غریبه و تهرانی هستم ولی شما چند نفر پیشکسوت و افتخار انزلی و کشور هستید اینگونه صحبت کردن روا نیست بهتر است همیشه با هم پشت یکدیگر و متحد باشید.

 

وی افزود: شما دور زدن من در ورزشگاه را عنوان فرمودید که باید در جواب به عرضتان برسانم من فقط یکبار و آنهم در بازی مقابل استقلال به اصرار مدیر عامل محترم باشگاه و در پاسخ به ابراز احساسات هواداران عرض ارادت کردم که هرچه در این خصوص انجام دهم ناچیز است. در جای دیگر به موضوع هدف من در فوتبال حمله می کنید که گرچه ربطی به شما و کار فنی شما در باشگاه ندارد ولی در جواب این حرفتان باید بگویم حکایت فوتبال ما بر کسی پوشیده نیست و همه می دانند سرمایه گذاری در فوتبال جز زیان و هزینه تا این لحظه منفعتی برای من و سایر سرمایه گذاران نداشته است و من صرفا بدلیل علاقه به ورزش و فوتبال در این بخش سرمایه گذاری می کنم که قدر دانی و تشکر شما آنهم به این صورت برای من کفایت می کند. شما بهتر است بجای تعیین تکلیف برای من اجازه دهید مردم در خصوص ورود من به انزلی و خدمت به ملوان تصمیم بگیرند.

 

وی خاطر نشان کرد: در پایان بایستی عرض کنم دوشنبه شب وعده پرداخت پول برای صبح روز سه شنبه را به آقای درودگر داده بودم که بعد از رویت مصاحبه آقای احمد زاده منصرف شدم. من نه وعده امروز دادم و نه وعده شنبه، بلکه همانطور که در بالا به آن اشاره کردم برای بررسی صورت حساب پرداختهای گذشته و نیز اقدامات موثر جهت تسویه حساب با بازیکنان و کارد فنی هفته آینده شخصا در انزلی حضور خواهم یافت.