اختصاصی – جشن قهرمانی تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی عصر یکشنبه در سالن آمفی تئاتر ارشاد بندرانزلی برگزار گردید .

اختصاصی – جشن قهرمانی تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی عصر یکشنبه در سالن آمفی تئاتر ارشاد بندرانزلی برگزار گردید .

 

به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” ، جشن قهرمانی تیم فوتبال بانوان ملوان با حضور بازیکنان و کادرفنی این تیم، کادر مدیریتی باشگاه ملوان ، فریده شجاعی نائب رئیس فدراسیون فوتبال و رئیس کمیته ی بانوان فدراسیون ، فاطمه علی پور رئیس سازمان لیگ بانوان کشور ، بابایی مدیر کل سازمان ورزش و جوانان استان گیلان ، صفر جعفرزاد سرپرست اداره ی ورزش و جوانان بندرانزلی ، رمضانی رئیس هیئت فوتبال بندرانزلی ، سعادتمند داوودی فرماندار شهر انزلی  ، نصرت ایراندوست و جمعی دیگر از مسئولین شهری و استانی برگزار گردید .

 

یلدا سلیمانی سرپرست تیم فوتبال بانوان ، صادق درودگر ، فریده شجاعی ، بابایی و سعادتمند داوودی از سخنرانان این مراسم بودند . نیکی کریمی هنرپیشه و کارگردان مطرح سینمای ایران که قرار بود در مراسم حضور داشته باشد با یک تماس تلفنی در حالی که مجری برنامه صدای وی را از میکروفون پخش می کرد به حضار این موفقیت تیم فوتبال بانوان ملوان را تبریک گفت و از اینکه نتوانسته بود در مراسم حضور فیزیکی داشته باشد عذرخواهی کرد . تعداد ۸ ویدئویی که از عکس ها و فیلم بازی های تیم فوتبال بانوان توسط همکارانمان در “ملوان کلاب” خانم سمیرا برقی زاده و آقای رامبد رشیدی تهیه شده بود در این مراسم نمایش داده شد.

 

در بخش های دیگر مراسم از کسانی که در سال گذشته در موفقیت های تیم فوتبال بانوان نقش داشتند تجلیل شد . در این بخش از سمیرا برقی زاده خبرنگار زحمتکش بخش بانوان سایت “ملوان کلاب” نیز تقدیر به عمل آمد .

 

بخش پایانی مراسم نیز به اهدای جام ، مدال و جوایز به اعضای تیم فوتبال قهرمان بانوان ملوان بندرانزلی اختصاص داشت .

 

گزارش تصویری این مراسم را در ادامه مشاهده نمایید :

 

عکس : سمیرا برقی زاده – مهران دیده بان

 

منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)