مدافع تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: انگیزه زیادی داریم تا مقابل پرسپولیس شکست سنگین جام حذفی را جبران کنیم و […]

مدافع تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: انگیزه زیادی داریم تا مقابل پرسپولیس شکست سنگین جام حذفی را جبران کنیم و با دست پر به شهر خود باز گردیم.

 


 

 

احمد آهی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس ، در مورد شرایط ملوان، گفت:‌ تمرینات خیلی خوبی انجام دادیم و انگیزه زیادی داریم تا مقابل پرسپولیس شکست سنگین جام حذفی را جبران کنیم و با دست پر به شهر خود باز گردیم. دو سه هفته است که فکر و ذکر ما تنها برگزاری این مسابقه است.

 

وی در مورد اینکه آیا شکست ۶ بر صفر ملوان مقابل پرسپولیس در جام حذفی باعث استرس این تیم نمی‌شود، عنوان کرد: می‌توانیم به این اتفاق دو دیدگاه داشته باشیم اول اینکه این مسئله باعث استرس تیم ما شود و نگاه دوم اینکه با کسب تجربه از آن مسابقه به فکر جبران این مسابقه باشیم. تمرینات‌مان را با قدرت انجام دادیم و همانطور که اعلام کردم می‌خواهیم با پیروزی در این مسابقه هدیه‌ کوچکی به هوادارانمان در پایان فصل بدهیم.

 

آهی با اشاره به اینکه زمانی در تیم امیدهای پرسپولیس بازی می‌کرد، افزود: زمانی که مصطفی دنیزلی برای بار اول هدایت پرسپولیس را برعهده داشت، جزو ۳ بازیکنی بودیم که از تیم امیدها به تیم بزرگان دعوت شدیم متاسفانه آن زمان مصدمیتی برایم به وجود آمد و سرمربی بعدی علاقه‌ای به فوتبالم نداشت و مجبور شدم تیم خودم را تغییر دهم و شرایط اینگونه رقم خورد که از پرسپولیس جدا شدم.

 

مدافع ملوان در مورد مصدومیتی که چندی پیش پشت سر گذاشت، گفت:‌ هم اکنون شرایطم بهتر است، زمان مصدومیتم حدود ۶۵ روز بود که به دلیل عدم بازی از لحاظ بدنی دچار افت شدم. در این مدت تمرینات انفرادی زیادی انجام دادم و اکنون احساس می‌کنم به وضعیت آمادگی بیشتری رسیدم.

 

آهی در مورد اینکه آیا مشکلات مالی ملوان حل شده و تاکنون چه مقدار پول دریافت کرده است، اظهار داشت: متاسفانه همچنان از مشکل مالی رنج می‌بریم و خودمان دیگر از بیان این مسائل خسته شدیم. تصمیم گرفتیم فعلا در این ارتباط صحبتی نکنیم تا این دو هفته پایانی مسابقات نیز به اتمام برسد. بازیکنان همه مشکل دارند آخرین بار ۲۵ درصد پول دریافت کردیم و در بهمن ماه نیز ۵ درصد دیگر به ما پرداخت شد. آقای درودگر پیگیر کارها هستند و دائم به ما قول داده می‌شود.

 

وی در پایان گفت: جا دارد از هواداران ملوان که در طول فصل همواره پشتیبان ما بودند تشکر کنم آنها به بازیکنان ملوان لطف زیادی داشتند و انشاءالله با موفقیت در دو مسابقه پایانی قدردان زحماتشان خواهیم بود.