مریم ایراندوست سرمربی و کاپیتان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی و سرمربی تیم ملی زیر ۱۹ سال ایران در مورد برنامه های آینده ی ملوان و تیم ملی توضیحاتی را ارائه کرد .

مریم ایراندوست سرمربی و کاپیتان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی و سرمربی تیم ملی زیر ۱۹ سال ایران در مورد برنامه های آینده ی ملوان و تیم ملی توضیحاتی را ارائه کرد .

 

 

مریم ایراندوست در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس ، درباره اردوی تیم ملی فوتبال بانوان در رده سنی جوانان گفت: برنامه ۶ ماهه تیم ملی را به فدراسیون داده‌ام. معتقدم جوانان که پشتوانه تیم ملی محسوب می‌شوند نباید رها شوند، چون هزینه‌هایی که صورت گرفته هدر می‌رود.

 

وی ادامه داد: من برنامه‌ای داده‌ام که تا اردیبهشت برنامه‌های تیم ملی آغاز شود. همچنین در نظر داریم فراخوانی بزنیم تا هیئت‌ها بازیکنانی را که ندیده‌ایم معرفی کنند، یا می‌توانیم به شهرهای مختلف برویم و در فرصت یک‌ساله‌ای که داریم تیم خوبی را ببندیم. ۸۰-۷۰ درصد بازیکنانی که اکنون در تیم جوانان داریم، سال آینده نمی‌توانیم از آنها استفاده کنیم.

 

 

مربی و بازیکن تیم ملوان بندرانزلی درباره برنامه این تیم در سال آینده، اظهار داشت: ما برنامه‌های‌مان را قبل از عید به درودگر داده‌ایم و مورد موافقت قرار گرفته است. ملوان تنها تیمی است که از آغاز تشکیل لیگ برتر فوتبال بانوان حضور داشته و همیشه مورد حمایت قرار گرفته است. امسال هم فکر می‌کنم خوب حمایت شویم. از اردیبهشت هم قرار است با بازیکنان قرارداد ببندیم و از خرداد تمرینات را آغاز می‌کنیم.

 

سرمربی ملوان در مورد درخواست ۲۵ میلیونی مریم رحیمی برای پیوستن به ملوان گفت : ما پیشنهاد رحیمی را با باشگاه در میان گذاشته‌ایم و موافقت اولیه را هم گرفته‌ایم. به خودش بستگی دارد که در چه تیمی بازی کند. وی سال گذشته در تیم ملی شاگرد من بود، اما برای بازی در ملوان فشاری به او وارد نکردم، اکنون هم امیدوارم هر چه به صلاحش است اتفاق بیفتد.