محمد احمدزاده در نشست خبری در مورد بازی با پیکان صحبت کرد .

محمد احمدزاده در نشست خبری در مورد بازی با پیکان صحبت کرد .

به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” ، محمد احمدزاده سرمربی ملوان در نشست خبری پیش از بازی با پیکان گفت : « ما در بازی فردا علی رمضانی و محمد حیدری را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم و در بازی فردا طبیعتا نه پیکان و نه تیم ما به دنیال یک امتیاز نخواهند بود و بازی حساسی پیش رو داریم چون هر دو تیم به دنبال هجومی برای کسب پیروزی هستند و اطمینان دارم بازی با کیفیتی از آب در بیاید . با توجه به اینکه ما در نیم فصل دوم نتایج خوبی نگرفتیم و هوادارانمان تشنه برد هستند می خواهیم با برد بازی فردا مرحمی برای هواداران باشیم . امیدوارم که به کسب حد اکثر امتیاز از بازی فردا دل هواداران را شاد کنیم و به استقبال بازی با پرسپولیس برویم . »

 

وی در پاسخ به سوال خبرنگار که در مورد بی انگیزگی بازیکنان در چند بازی اخیر سوال کرده بود گفت : « بنده نظر مردم در این باره را نمی توانم رد کنیم ولی وقتی که برای بازیکن مسجل می شود که رسیدن به جایگاه های بالی جدول غیر قابل دسترس است خود به خود این اتفاق در درون بازیکنان رخ می دهد . من نیز قبول دارم که دیگر آن طراوت بازی های قبل را نداریم ، طبیعتا این اتفاق افتاده است ولی اینکه بازیکنان با تمام قوا در زمین حاضر نمی شوند درست نیست . »

 

احمدزاده ادامه داد : « در مورد بازی دادن به بازیکنان جوان من از قبل اعلام کرده بودم که نظر مردم برای من بسیار مهم است اما قرار دادن بازیکنان جوان در ترکیب اصلی احتمال برد را کاهش می دهد و ما باید تحمل اشتباهات احتمالی آنها را داشته باشیم . پیش تر هم گفتم که اگر مردم بخواهند من حاضرم بازیکنان جوان را بیشتر در ترکیب تیم قرار دهم چرا که برای فصل بعد به نفع ملوان است اما احساس بنده این است که مردم به دلیل نتایج بدی که در نیم فصل دوم گرفته ایم بیشتر به دنبال برد هستند . به هر حال الان هم دیر نشده است . »

 

وی در مورد سید جلال رافخایی آقای گل فعلی لیگ برتر ایران گفت : « در طول تاریخ این پنجمین بازیکنی است از ملوان که می خواهد به این عنوان دست پیدا کند که این خودش یک رکورد است که ملوان ۵ آقای گل را در طول تاریخ فوتبال ایران معرفی کرده است و البته نشان دهنده ی این است که پست سانتر فروارد در ملوان یک پست خاص و تعیین کننده است .  سید جلال رافخایی در این فصل برای ما خیلی زحمت کشید و تمامی بازیکنان ملوان در کسب این موفقیت سهیم هستند . رافخایی با کسب این عنوان به تاریخ باشگاه ملوان می پیوندد . »

 

مهران دیده بان

 

منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)