پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: از تمام رسانه‌ها خواهش می‌کنم در مورد سیروس بیشتر بگویند و بنویسند.

 

پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: از تمام رسانه‌ها خواهش می‌کنم در مورد سیروس بیشتر بگویند و بنویسند.

 

 

علی پروین در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص سالگرد سیروس قایقران، اظهار داشت: به خدا شرمنده خانواده سیروس شدم. دلم برایش تنگ شده است خیلی دوست داشتم بر سر مزارش حضور پیدا کنم و فاتحه‌ای بفرستم اما برخی گرفتاری‌ها اجازه نداد.

 

وی افزود: دوست ندارم این طور برداشت شود که حالا قایقران از میان ما رفته من چنین صحبت هایی را در مورد مرحوم قایقران  میزنم. او یکی از بهترین شاگردان من بود که به استادش احترام می‌گذاشت. هیچ‌وقت پاس گلی را که به مهدی فنونی‌زاده داد و او هم دروازه کره را باز کرد، فراموش نمی‌کنم. به نظرم یک روز به یاد ماندنی برای من بود که همیشه مقابل چشمانم می‌آید.

 

پروین عنوان کرد: از تمام رسانه‌ها چه نوشتاری و چه تصویری می‌خواهم درباره سیروس بیشتر بنویسند و بگویند. به خدا نسل‌ امروزی باید بیشتر درباره این اسطوره گیلانی بداند. سیروس شاگردی بود که یک بار سرش را مقابل استادش بلند نکرد تا جوابی بدهد. به خدا مربیگری کردن برای این شاگردها همیشه یک افتخار است. انشاالله کاری کنید که خانواده این عزیز در آرامش زندگی‌شان را ادامه دهند. هیچ وقت یاد و خاطره سیروس که همیشه زیرچشمی او را زیرنظر داشتم فراموش نمی‌شود.