صادق درودگر در گفتگو با “ملوان کلاب” در مورد رای کمیته انظباطی مبنی بر بدهی ۴۰۰ میلیونی ملوان و تعلیق باشگاه در فصل آینده در صورت عدم پرداخت بدهی توضیحاتی را ارائه کرد .

صادق درودگر در گفتگو با “ملوان کلاب” در مورد رای کمیته انظباطی مبنی بر بدهی ۴۰۰ میلیونی ملوان و تعلیق باشگاه در فصل آینده در صورت عدم پرداخت بدهی توضیحاتی را ارائه کرد .

 

صادق درودگر در پی انتشار حکم تعلیق باشگاه ملوان بدلیل بدهی ۴۰۰میلیونی برای فصل آینده به “ملوان کلاب” گفت: ما منکر این نیستم که بدهکاریم و باید این پولها را پرداخت کنیم. ولی سئوال من این است چرا فقط ملوان و یک تیم دیگر؟

 

درودگر افزود : همین الان بالای ۳۰ باشگاه هستند که بدهی دارند و بدهی آنها خیلی خیای بیشتر از ملوان است حتی باشگاهی داریم که پول ۸سال پیش بازیکنان خود را پرداخت نکرده است .تمامی بدهی ما به اندازه پول یک بازیکن است ولی باشگاههایی داریم که بالای ۲۰میلیارد بدهی دارند .ما الان در تیم خودمان چند بازیکن داریم که از تیمهای قبلی خود طلب دارند و شکایت هم کرده اند و حکم قطعی برای پرداخت به آنها صادر شده است ولی چرا اسم این تیمها اعلام نمی شود . آقای حسن زاده باید این احکام را برای همه این باشگاههای بدهکار صادر کند نه فقط ملوان !

 

وی در ادامه گفت: اگر قانون وجود دارد برای همه است نه فقط باشگاه ملوان. چرا وقتی ۱۵ اسفند ۹۱به ما اعلام می شود که تا پایان فصل مهلت داریم بدهی خود را بپردازیم مجددا در این هفته آن حکم را متذ کر میشوید.اگر حرفی هم بزنیم بدون هیچ جلسه ای ۴ میلیون جریمه می شویم. ما قبول داریم که به این افراد بدهکاریم ولی آنها از باشگاه ما رفته اند ولی باشگاه ملوان که مکانش معلوم ومشخص است چرا به ما مراجعه نمی کنند تا با هم برای حل این مشکل مذاکره کنیم. هواداران ما ۱۰ثانیه یک حرفی می زنند تیم ملوان ۷ میلیون جریمه می شود ولی همان شعار را هواداران تیمهای پایتخت در همه بازیها تکرار می کنند ولی …؟ این احکامی که به ضرر ملوان صادر می شود فقط و فقط بدلیل گیلانی بودن آقای حسن زاده است چون ایشان نمی خواهند انگ هم استانی بودن با این تیم را بخورند. من انتظار دارم که با این صحبتها و این احکامی که صادر می شود آنهم شب بازی ما با آلومینیوم هرمزگان و نه بصورت کتبی بلکه در رسانه ها همه باشگاهها به یک چشم دیده شوند.

 

مهران دیده بان

 

منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)