صادق درودگر در گفتگویی با پایگاه هواداران ملوان”ملوان کلاب” در مورد سالی که گذشت و اتفاقاتی که در این مدت افتاد توضیحاتی ارائه کرد.

صادق درودگر در گفتگویی با پایگاه هواداران ملوان”ملوان کلاب” در مورد سالی که گذشت و اتفاقاتی که در این مدت افتاد توضیحاتی ارائه کرد.

 

به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” مدیر عامل ملوان در این مصاحبه اشاره کرد: به نظر من ملوان در سالی که گذشت دارای نقاط ضعف و قوت بود در ابتدا فصل با ورود بخش خصوصی به باشگاه ملوان و ایجاد ساختار یک باشگاه حرفه ای برای اولین بار در بندر انزلی و کارهایی در قبال باشگاه ملوان انجام شد که همه اینها برای بزرگی ملوان در آینده ایجاد شده که در آینده به امید خدا بزرگی کند.

 

وی در ادامه گفت: این تیم ملوان باید حداقل در لیگ امسال در جایگاه چهارم یا پنجم قرار میگرفت که یک سری اشکالات بوجود آمد و مانع از کسب این رتبه شد البته در این اشکالات پیش آمده همه ما اعضای باشگاه و کل مجموعه مقصر هستیم ولی همانطور که گفتم اینها همه تجربه است و ما از این فصل تجربیات زیادی را کسب کردیم.

 

وی در مورد فصل آینده و وضعیت ملوان گفت: ما مذاکراتی را با کادر فنی و کادر مدیریتی و مالک باشگاه انجام داده ایم و می خواهیم ملوان را به مانند آرسنال اداره کنیم و ملوان در فصل آینده به استعدادهایش اعتماد می کند و در کنار حضور بازیکنان با تجربه ،  اولویت ما در سال آینده پرورش استعدادهایی به مانند عزت الهی ،ثاقبی،رمضانی، فیاض ، جعفری و یعقوبی و… است. البته در نقاطی که دارای ضعف هستیم با نظر سرمربی تیم بازیکنان مورد نظر را جذب می کنیم.

 

درودگر ادامه داد : باید برای فصل آینده بنشینیم و با هیئت مدیره مذاکره کنیم و به اهداف مشترک دست پیدا کنیم البته بنده دیروز با آقای هدایتی صحبت کردم و قرار شد که ۱۵ فروردین با ایشان بابت مسائل مالی نشستی داشته باشیم تا این مشکلات را حل کنیم.

 

وی در پایان گفت: با توجه به تمرینات پرفشار بازیکنان ملوان در ایام عید امیدوارم که هواداران ملوان در این چهار بازی مثل همیشه یار دوازدهم تیم ملوان باشند و ما بتوانیم در این چند بازی آخر ناکامی های اخیر را جبران کنیم.

 

مهران دیده بان

 

منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)