شادباش می گوییم کهن ترین آیین شادمانی بشر همزمان با نو شدن فصل و رسیدن بهاران، یادگار نیاکانمان این نوروز […]

شادباش می گوییم کهن ترین آیین شادمانی بشر همزمان با نو شدن فصل و رسیدن بهاران، یادگار نیاکانمان این نوروز باستانی را، جایی که همه ی ما ایرانیان از هر قوم و زبان دور هم جمع می شویم و پاس می داریم هویت غرور آفرین مان را که تند باد های زمانه نتوانسته خدشه ای به آن وارد سازد.

 

سرکار خانم مریم ایراندوست ، کاپیتان پژمان نوری ، مازیار زارع ، سید جلال رافخایی و سعید یوسف زاده در پیامهای جداگانه ای سال نو را به همه ی انزلیچی ها ، گیلانی ها و ایرانی ها تبریک گفتند :

 

 

مریم ایراندوست سرمربی و کاپیتان موفق تیم قهرمان بانوان ملوان گفت : « امیدوارم که سال خوبی برای هواداران ملوان باشد و تیم مردان نیز در چند بازیِ آخرِ خود بتوانند ملوانی ها را خوشحال کنند . بزرگترین آرزوی من و تمامی بازیکنان بانوان ملوان این است که فصل بعد به همراه هواداران پرشورمان لیگ را در ورزشگاه تختی آغاز کنیم . از “ملوان کلاب” تشکر می کنم و باید بگویم ۵۰ تا ۶۰ درصد موفقیت بانوان در سال گذشته را مدیون این سایت هستیم . »

 

 

کاپیتان پژمان نوری محبوب ترین بازیکن ملوان در سال ۹۱ به انتخاب هواداران ملوان در پیامی به مناسبت سال نو گفت : « سال نو را به همه تبریک می گویم . انشالله سال خوبی برای همه باشد سال ۹۱ با تمام خوبی ها و بدی هایش تمام شد . امیدوارم سال جدید همه مردم تن سالم داشته باشند و ۹۲ برایشان سال خوبی باشد . آرزویم این است که سال خوبی را با ملوان به همراه هوادارانش داشته باشیم و انزلیچی ها ملوان را در جایگاه خوبی که دوست دارند ببینند . »

 

 

مازیار زارع هافبک متعصب و محبوب ملوان گفت : « سال نو را به همه ی هواداران و خانواده ی محترمشان تبریک می گویم به امید اینکه همیشه در زندگی شان موفق باشند .امیدواریم بتوانیم در سال جدید هواداران ملوان را خوشحال کنیم و سال ۹۲ شروعی دوباره برای قوی سپید باشد . »

 

 

سید جلال رافخایی آقای گل لیگ برتر از اردوی تیم ملی در دوبی با پیامی سال نو را تبریک گفت : « سلام عرض می کنم خدمت همه ی مردم ایران به خصوص انزلیچی ها . سال نو همه مبارک باشد و انشالله در سال جدید همه تنِ سالم داشته باشند و سالی پر از خوشی را برای همه آرزومندم . »

 

 

سعید یوسف زاده که بدون شک باید او را یکی از ۳ بازیکن برتر سال ۹۱ ملوان نامید در پیامی گفت : « ممنون از شما که همیشه برای ملوان تلاش می کنید و ممنونم از هواداران که همیشه یارمان بودند . امیدوارم سال جدید سال خوبی برای هوادارانمان و تیم ملوان باشد و ما بتوانیم در این چند بازی باقیمانده با برد دل انزلیچی ها را شاد کنیم . با آرزوی سلامتی برای همه . »

 

پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” نیز با آغاز سال نو روز جدیدی را در این سایت رقم زد و با تغییرات گسترده در شکل و شمایل سایت سال ۹۲ را آغاز کرد . این تغییرات در قالب جدید ادامه خواهد داشت به زودی توضیحاتی در این باره خدمت شما عرض خواهیم کرد .

 

خوشحالیم که چهارمین نوروز را در کنار شما می گذرانیم و این کنار هم بودن دلیلی ندارد جز اینکه “ملوان کلاب” هیچگاه زیر هیچ پرچمی جز پرچم سپید ، غرورانگیز و مقدس ملوان نرفته است .

 

برآمد باد صبح و بوی نوروز

به کام دوستان و بخت پیروز

مبارک بادت این سال و همه سال

همایون بادت این روز و همه روز

 

ما هوای ملوان را داریم …

 

منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)