سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت: کمیته انضباطی باید همه را به یک چشم نگاه کند و در رای‌های آنها تضاد […]

سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت: کمیته انضباطی باید همه را به یک چشم نگاه کند و در رای‌های آنها تضاد وجود نداشته باشد.

ه گزارش خبرگزاری فارس، محمد احمد‌زاده پس از تساوی بدون گل مقابل راه‌آهن گفت: در نیمه اول حریفمان یک بازی کاملا بسته را به نمایش گذاشت و برنامه آنها استفاده از توپ‌هایی بود که در فضای پشت مدافعان ما ارسال می‌کردند. آنها به قدری استقلال دفاعی خوبی داشتند که ما هم فرصت چندانی پیدا نکردیم.

 

وی افزود: در نیمه دوم راه‌آهن روی ضدحملات برنامه داشت که این کار را هم بسیار خوب انجام می‌دادند. آنها هم اندازه ما موقعیت گل داشتند و بازی در نیمه دوم کاملا دوجانبه بود. ای کاش این مسابقه گل داشت چرا که زیبایی فوتبال به زدن گل است. نمی‌توانم از نتیجه بازی ناراحت باشم چرا که در دقیقه ۹۰ اتفاقی افتاد که می‌توانست شرایط برای ما بدتر شود. در کل تعویض‌های ما نتیجه نداد و کسب یک امتیاز نمی‌تواند هواداران‌مان را راضی کند.

احمد‌زاده در مورد حمایت هواداران حاضر در سکوی شماره ۱۰ ورزشگاه تختی انزلی عنوان کرد: واقعا هواداران ما بی‌نظیر هستند و به تک تک آنها خسته نباشید می‌گویم. هوادارانمان باید از تماشاگران سکوی ۱۰ الگو بگیرند و واقعا از حمایت‌های آنها لذت بردند.

احمد‌زاده در مورد محرومیتش از نشستن روی نیمکت در این مسابقات گفت: بعد از این همه سال برای اولین بار که در تاریخ مربیگری‌ام با چنین جریمه‌ای روبرو شدم. نمی‌دانم چرا چنین تصمیمی گرفتند. بعد از دیدار مقابل فولاد اعلام کردم داور بی‌اشتباه نبود اما تصمیماتش سهوی بوده است. این هیچ توهینی دربر نداشت. متاسفانه کمیته انضباطی در برخورد‌هایش تفاوت قائل می‌شود. به هر حال این موضوع را پذیرفتم.

وی افزود: حکمی که برای من می‌دهند به شکلی است که نمی‌توانم روی آن اعتراض کنم. دو میلیون جریمه شدم و یک جلسه محروم هستم و جالب است دقیقا حکمی را در نظر می‌گیرند که جای اعتراضی در قانون برای آن قائل نشده‌اند.

سرمربی ملوان در مورد اینکه یحیی گل‌محمدی محرومیتش بخشیده شد اما چرا برای او چنین کاری نمی‌کنند، گفت: من به تضاد‌ها اشاره کردم اما اسمی نبردم که شما این کار را انجام دادید اگر قرار است جریمه‌ای صورت بگیرد همه باید به یک چشم دیده شوند. ۱۵ سال به صورت حرفه‌ای مربیگری می‌کنم و تاکنون چنین اتفاقی برایم نیفتاده بود. باید یک بازدید روی این جریمه انجام دهند و فکر می‌کنم این محرومیت در نوع خود نوبر بود.